Kromlüks Servisi

Selçuk Kromlüks Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Selçuk Kromlüks Servisi

Selçuk Kromlüks Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

SELÇUK KROMLÜKS SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Kromlüks marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Selçuk Kromlüks Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Kromlüks servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Selçuk Kromlüks Servisi eğitimli personeliyle Kromlüks kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Selçuk Kromlüks Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Kromlüks kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Selçuk Kromlüks Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Kromlüks Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Selçuk Kromlüks Servisi


Selçuk bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Kromlüks Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Selçuk Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Selçuk Kromlüks Servisi ile yaşayın.

Kromlüks cihazınızda doğru onarım için profesyonel Selçuk Kromlüks Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Selçuk Kromlüks Servis Ekibimiz

Selçuk Kromlüks Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Selçuk Kromlüks Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Kromlüks ev aletlerinizi kromlüks servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Selçuk Kromlüks Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Kromlüks beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Kromlüks çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Kromlüks Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Selçuk Mahallelerinde Kromlüks Servisi


Selçuk ilçesinin mahallelerinde Kromlüks cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

14 MayısMah. AcarlarMah. AtatürkMah. BarutçuMah. BeleviMah. CumhuriyetMah. GökçealanMah. HavutçuluMah. SultaniyeMah. ZaferMah. ZeytinköyMah. ÇamlıkMah. İsa BeyMah. ŞirinceMah.

Selçuk — 14 mahallede Kromlüks özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Selçuk Kromlüks Servisi — Sık Sorulan Sorular


Selçuk Kromlüks Servisi yetkili servis midir?

Selçuk Kromlüks Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Selçuk Kromlüks Servisi telefon numarası nedir?

Selçuk Kromlüks Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Selçuk Kromlüks Servisi aynı gün gelir mi?

Selçuk bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Selçuk Kromlüks servisi hangi cihazlara bakıyor?

Selçuk Kromlüks Servisi, Kromlüks marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Kromlüks cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Kromlüks cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Selçuk mahallelerinde Kromlüks servisi var mı?

Evet. Selçuk ilçesindeki mahallelerde Kromlüks cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara